• Eğitime 1 gün süre ile kar engeli


  Yoğun kar yağı nedeniyle eğitime bir sün süre ile ara verilen yerler var.
  Hafta içi ilin birçok bölümü yoğun kar yağışının etkisinde olacak. Yoğun yağışın birçok ilde okulların tatil edilmesine neden olacağı belirtiliyor.
  İşte yarın tatil edilen yerler

  Giresun'un Şebinkarahisar ilçesi ile Artvin'in Yusufeli ve Şavşat ilçelerinde kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime yarın ara verildi. Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime yarın ara verilecek.
  Şebinkarahisar Milli Eğitim Müdürü Oltan Balyemez, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iki gündür ilçede kar yağışının etkili olduğunu belirtti.
  Balyemez, kar yağışı dolayısıyla ilçedeki tüm okullarda eğitim öğretime yarın için ara verildiğini söyledi. Artvin Artvin'in, Yusufeli ve Şavşat ilçelerinde kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime yarın ara verildi.Şebinkarahisar Milli Eğitim Müdürü Oltan Balyemez, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iki gündür ilçede kar yağışının etkili olduğunu belirtti.
  Balyemez, kar yağışı dolayısıyla ilçedeki tüm okullarda eğitim öğretime yarın için ara verildiğini söyledi. Artvin Artvin'in, Yusufeli ve Şavşat ilçelerinde kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime yarın ara verildi.
  Gümüşhane Valiliğinden yapılan açıklamada meteorolojik verilere dayalı olarak yapılan değerlendirme sonucu Torul ilçesinde taşıma yoluyla eğitime erişimi sağlayan ilköğretim, ortaöğretim ve özel eğitim öğrencilerinin 12 Aralık 2016 Pazartesi günü 1 gün süre ile izinli sayılmaları uygun görüldüğü kaydedildi.
  Hafta içi yurdun büyük bir bölümü kar yağışının etkisinde olacak. Yağışlar Salı gününden itibaren yurdun çoğu bölümünde görülecek. Çarşamba günü daha fazla yerde yağış görüleceği belirtilirken, Perşembe günüde yağışların süreceği zaman zaman fırtınaların olacağı, vatandaşların bu günlerde dikkatli olmaları sürücülerin tedbrili yola çıkmaları tavsiye edildi

  Fotoğraf: 1 / 1