• Evli kadın yayına katıldı, anlattıkları ile herkes ağladı


  Canlı yayına katılan kadının anlattıkları herkesi ağlattı
  canlı yayına katılan bir dinleyicinin anlattıkları, hem sunucuyu, hem ekibini hem de dinleyenleri gözyaşlarına boğdu. Sunucu ne diyeceğini bilemedi. İşte anlattıkları

  Merhabalar hayırlı yayınlar diye söze başladı kadın.. Benim çok uzun bir hikayem var. Çok kısaca anlatmak istiyorum. 13 yıl önce eşimle evlendim. . Çok inançlı bir ailede büyüdüm. Yalnız eşim, çok rahat, çok sosyal, gerçekten Allah’a çok inanmayan biri. Hatta vazifelerini yerine getirmeyen birisi. Ama çok dua ettim onunda inançlı olabilmesi için. Namaz kıldığım zamanlarda bile benimle dalga geçiyordu. Bir süre sonra hamile kaldım. Erkek olduğunu öğrendiğimiz zaman, oğlan olmasını hiç istemedi.

  Kardeşini şehit vermişti, kaybetmişti askerde. O yüzden hiç erkek olmasını istemedi. Ama olayın ilginç yanı bundan sonra yaşandı!
  Niye erkek falan diye çok tepki gösterdi. Ben onu nasıl askere göndereceğim falan dedi. Bu arada oruçta tutmuyor, namazda kılmıyor, oruç beni sarsıyor falan diye bahane uyduruyor. Oğlum dünyaya geldi, oğlumun sağ eli yoktu dünyaya geldiğinde. Bedensel engelli olarak Dünya’ya geldi.
  O doğduğu zaman dedim ki; askere göndermemeksin çok istedin, Allah’ta senin istediğini yerine getirdi. Ondan sonra enteresan değişiklikler görmeye başladım onda.

  Fotoğraf: 1 / 3