• Giydiği elbise ile dikkatleri üzerine çekti ama...


  21 Ekim'de vizyona giren 'İkimizin Yerine' filminde Çiçeki canlandıran Serenay Sarıkaya, rolü için adrenalini yüksek sahnelerde yer aldı ve dikkatleri üzerine çekti.
  Ama giydikleri yüzünden hedef oldu


  Frikik vermemek için şekilden şekle giren Sarıkaya'nın fotoğraflarını Azerbaycan'ın Qafqazinfo Haber Ajansı "Serenay'ın giyimi başına bela oldu başlığıyla yayınladı. Peki bu kadar dikkat etmen gerekiyordunda neden böyle bir giysi giydin diye sormadan da edemiyoruz!

  Başrolünde oynadığı İkimizin Yerine filminin galası için Azerbaycan'a giden Serenay Sarıkaya, giydiği cesur kıyafet yüzünden zor anlar yaşadı. Gözlerden kaçmayan davranışları ile ne yapmaya çalışıyor gibi bakışlara neden oldu.
  Bir sanatçı sizce böyle olabilirmi
  Bakın neler oldu

  Mini elbise giyerek belki amacı dikkatleri üzerine çekmekti. belki bunda başarılı da oldu.
  Ama bir sanatçının giyim kuşam, konuşma, her anlamda örnek olacağı düşüncesini neden gözardı eder.
  Nasıl bir görüntü vermektir amaç!

  Cesur ve Güzel
  2008 yılında Sinan Çetin’in Peri Masalı dizisi ile dizi filmlerde oynamaya başladı. Yine Sinan Çetin’in Limon Ağacı dizisinde ilk olarak başrol oynadı. Bu diziden sonra büyük sükse yapan Adanalı dizisinde oynamaya başladı.

  15 yaşında iken katıldığı bir güzellik yarışması dahilinde jüri özel ödülünü alarak dikkatleri üzerine çekti. Ayrıca güzellik yarışmasının yapıldığı yıllarda Plajda isimli sinema filminde rol aldı.

  Fotoğraf: 1 / 2