• İçerde dizisi yine birinci ama ünlü oyuncu artık yok!


  İçerde dizisi rekor kırmaya doymuyor.
  Dün show tv ekranlarında yayına giren dizinin 15. bölümünde yeni gelişmeler yaşandı.
  Günden güne artar izleyici kitlesi ile bakın bu hafta kaçıncı sırada ve diziden kim ayrıldı ayrıntılar

  Show TV’de 15’inci bölümü ile ekranlara gelen ‘İçerde’ dizisi, 26 Aralık Pazartesi reyting sıralamasında, AB’de 13,30 izlenme oranı (rating) ve 29,71 izlenme payı aldı. VBirçok dizi ve film ekrana girmişti, o günkü sıralama şöyle

  ABC1 20+’da 12,38 izlenme oranı ve 26,01 izlenme payı, Total’de ise 10,41 izlenme oranı ve 22,78 izlenme payı ile birinciliği elde etti.

  Ay Yapım imzası taşıyan ‘İçerde’ için Twitter’da #iyimiyiz etiketi ile 28 bin 807 tweet atıldı. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı fenomen dizi, Türkiye gündeminde 12 saat, dünyada ise 7 saat 55 dakika boyunca yer aldı.

  NEFES KESEN SAHNELER VARDI
  Coşkun, Celal’i bitirecek bir koz getirmesi halinde Merte ailesini vereceğini ifadeetti. Evden ayrılan Melek derhal Sarp’ın yanına gitti. Tabi peşinden biri daha geliyordu. Melek’i takip eden ve eve götürmeye gelen Davut ile Sarp’ın nefes kesen dövüş sahnesinin sonunda birbirlerine silah çektikleri ve Melek’in araya girdiği anlar izleyenleri ekran başına kilitledi. Bölümün ilk sahnesinde vurulan Leyla rolüne hayat veren başarılı oyuncu Şenay Gürler de diziye böylelikle veda etmiş oldu. veda etti.

  Fotoğraf: 1 / 1