• İlyas Salman'dan Torununa Manidar İsim Koydu, Gündem Oldu


  İlyas Salman'dan Torununa Manidar İsim! Türkiye'yi Ayağa Kaldıran Olaya Gönderme!
  Kimi bu ismi desteklerken, büyük bir kesim tarafından eleştiriye neden oldu. Türkiye'nin son zamanlarda yaşadıkları ile 5-6 yıldır yaşadıkları kıyaslandığında göndermedeki manidarlık sorgulanır hale geldi.
  Peki bu göndermedeki amaç neydi, ve neyi yaşatmak istiyordu.
  Tüm ayrıntıları okumak için

  İnsan bu kadarına da pes diyor doğrusu diye başlayan yüzlerce yorum aldı.. Safını bu haberle birlikte çok daha net belli etti, bu kadar belli etmesine gerek yoktu gibi sözlerin ifade edildiği iiddia edilirken, Türkiye'nin en önemli günlerinde hangi safta aldığını gösteren isim sonrasında yine gündem oldu! Çünkü o günle birlikte başlayan süreç farklı şekilde artarak ülkemiz üzerinde oyunların oynanmasına neden oldu.
  Dindar insanlar için söylediği çirkin sözler ile de bir zamanlar gündem olmuştu!

  Salman'ın işte o haberi!

  Torununun ismi nerdeyse olay yarattı! İlyas Salman'ın kızı Devrim, Kadıköy'deki özel bir hastanede doğum yaptı. Doğum sonrası torunu ile poz verdi ve torununa verdiği ismi paylaştı.

  İlyas Salman, "Bu heyecan başka bir şey başka bir duygu ne diyeceğimi şaşırdım, yaşamak lazım. Yeni bir canın dünyaya gelmesi kadar güzel bir duygu yok çok mutluyum. Önce kızımı sonra da torunumu çok seviyorum." dedi.

  3 yıl önce yaşanan Gezi olaylarına destek veren İlyas Salman, torununun ismini de Efruz Gezi koydu."Efruz aydınlatan, ışıtan demektir. Gezi de mâlumunuz." dedi.

  Peki Türkiye'nin son günlerde yaşadığı olaylar ile Gezi olayları birbirine eklendiğinde nasıl bir sonuç ortaya çıkarıyorsunuz!
  Son günlerdeki terör olaylarında verilmek istenen mesaj ile, gezide verilmek istenen mesaj neydi!


  Fotoğraf: 1 / 2