• Kenan İmirzalıoğlu'ndan İçerde dizisi yorumu


  Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Etiler Bebek’te objektiflere takıldı.
  Dizi hakkında dikkat çeken yorumlar yaptı. Ayrıca dizi oyuncuları hakkında daha önce hiç duymadığınız bilgiler vereceğiz...

  İmirzalıoğlu, hangi projeleri takip ettiği sorusu üzerine, “İçerde dizisini yakından takip ediyorum. Güzel kurgusu olan bir proje, hikaye de güzel akıyor” dedi.

  İmirzalıoğlu'nun yanı sıra oyuncu Yasemin Özilhan da başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor'un paylaştığı “İçerde” dizisinin hayranı olduğunu açıklamıştı.

  İleride eşi Sinem Kobal ile aynı projede yer almak isteyip istemediği yönündeki sorulara ise 42 yaşındaki oyuncu, “Neden olmasın? Sinem ile aynı projede yer almak isterim” yanıtını verdi.

  Ekranlara kısa bir süreliğine ara veren İmirzalıoğlu, son olarak Karadayı dizisinde Mahir Kara karakterine hayat vermişti.

  14 Mayıs'ta meslektaşı Sinem Kobal'la dünyaevine giren İmirzalıoğlu'nun rol aldığı projeler ise şöyle:

  "Deli Yürek" - Yusuf Miroğlu
  "Hayat Bağları"
  "Deli Yürek: Bumerang Cehennemi" - Yusuf Miroğlu
  "Alacakaranlık" - Ferit Çağlayan
  "Yazı Tura" - Cevher
  "Acı Hayat" - Mehmet Kosovalı
  "Son Osmanlı Yandım Ali" - Ali
  "Kabadayı" - Devran
  "Ejder Kapanı" - Akrep Celal
  "Ezel" - Ezel Bayraktar
  "Uzun Hikaye" - Bulgaryalı Ali
  "Karadayı" - Mahir Kara

  İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor. İşte dizinin oyuncuları ve rolleri...

  Sarp Yılmaz (Çağatay Ulusoy)

  Güçlü bir adalet duygusuna sahip, yapmak istedikleri için mücadele eden, gözü kara bir karakter. Tek hedefi küçük yaşta kaçırılan kardeşini bulmak ve intikamını almaktır.

  Mert-Umut (Aras Bulut İynemli)

  Polis Akademisi'nden dereceyle mezun olmuş, her zorluğu yaşamış, kaybetmekten korkacağı bir şey olmayan Mert... Küçük yaşta kaçırılmış ve hafızasını unutmasını sağlanmışıtr. Mert ailesinin kim olduğunu sorgulamaktadır.

  Kebapçı Celal (Çetin Tekindor)

  Sert ve acımasız bir mafya babası Celal'in hedefi, her şeye sahip olup gücünü ve namını yürütmektir.

  Melek (Bensu Soral)

  Celal'in manevi kızı olan Melek, babasının yasal işlerinin avukatlığını yapıyor.

  Eylem – (Damla Colbay)

  Eylem gözü kara bir gazetecidir. Gerçeklerin üzerine gitmek ister. Her zaman olduğu gibi önüne engeller çıkacaktır ve bu engelleri aşmaya çalışır.

  Davut (Rıza Kocaoğlu)

  Celal'in karanlık işlerinin ardındaki tetikçisidir. Zeki, becerikli bir iş bitirici ve Celal'e sarsılmaz bir sadakatle bağlıdır.

  Füsun – (Nihal Koldaş)

  Sarp ve Mert’in annesidir. Her zaman oğlunun yaşadığına inanır. Sezgileri kuvvetlidir ve oğluna bağlıdır. Mert ile tanıştığı zaman onun içinde bir şeyler hisseder. Ancak ne Mert ne Füsun anne oğul olduklarını bilmemektedir.

  Minik (Seyithan Özdemir)

  Celal'in yakın adamlarından biridir.

  Fotoğraf: 1 / 2