• Öğretmenden Yüz Kızartan Mesajlar Kızın Ailesi Paylaştı!


  Antalya'nın Alanya ilçesinde bir ilköğretim okulunda görev yapan öğretmen, 16 yaşındaki kız çocuğuna istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. Böyle olay son zamanlarda medyada oldukça fazla yer almaya başladı. Neden bu istismarlar yaşanıyor. İşte detaylar

  Olay, geçtiğimiz pazartesi günü Tosmur Mahallesi?ndeki bir ilköğretim okulunda yaşandı. İddiaya göre, 16 yaşındaki S.Ö, kardeşini Tosmur Mahallesi?ndeki okula götürdü. S.Ö., burada bulunan kantinde bir süre kalarak çay içti.

  Bu sırada yanına yaklaşan A.K, birlikte çay içme teklifinde bulundu. A.K'nin çay içmek için odasına götürdüğü kızın saçını okşayarak sarılıp öptüğü iddia edildi. İkili, olayın ardından sosyal medya üzerinden de görüşmeye devam etti.

  Durumu fark eden genç kızın ailesi sosyal medya mesajlaşmaları ile polise giderek şikayetçi oldu. Okulda gözaltına alınan A.K. savcılıktaki işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şahsın evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

  Olay ilgili açıklamada bulunan Alanya ilçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, söz konusu öğretmen hakkında gerekli şikayetin hemen ardından soruşturma başlattıklarını belirtti. Er, "Antalya Milli Eğitim Müdürlüğüne konuyu bildirdik ve hemen müfettiş tayin edildi. Müfettişin raporu doğrultusunda gereği yapılacak. Konunun titizlikle takipçisiyiz" dedi.

  Fotoğraf: 1 / 2