• Tekrar harekete geçtiler! Yeni kalkışma başladı!


  Tekrar harekete geçtiler! Yeni kalkışma başladı
  17-25 Aralık kirli kumpasları ile başlayıp 15 Temmuz hain darbe girişimiyle istediklerini elde edemeyen üst akıl şimdi de farklı yolda Türkiye'ye darbe vurmak için harekete geçti. Aşama aşama uygulamaya sokuyorlar

  Türkiye'nin halkın oylarıyla seçilmiş ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni devirmek için, 17-25 Aralık, kirli kumpaslar, canlı bombala saldırıları, terör örgütleri ve son olarak da FETÖ terör örgütü ile darbe girişimini kullanan üst akıl şimdi yeni silahını çekti.

  2013'ten beri Türkiye'ye karşı verilen kirli savaşın son halkası olan 15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesi, devlete sızmış FETÖ'cülerin temizlenmesi ve PKK'yı bitirme noktasına gelen terörle mücadeleyle beraber paniğe kapılan Batı Türkiye'yi zor duruma sokacak yeni hamleleri devreye soktu.

  Türkiye'yi kaosa sürüklemek için bu zamana kadar birçok 'siyasi' girişimde bulunan ama her seferinde hüsrana uğrayan üst akıl bu kez ekonomi üzerinden bir darbe yapmaya çalışıyor.

  Türkiye ekonomisi istikrarlı olarak yoluna devam etmesine karşın Batı, küresel piyasalardaki dalgalanmaları Türkiye'de bir yönetim değişikliği meydana getirmek için kullanıyorlar. Uluslararası faktörlerden etkilenen dolardaki yükselişi bahane ederek Türkiye'de bir ekonomik kriz havası estirmeye çalışan Batı Türkiye'nin alanını daraltmak ve Türkiye'nin tekrar kendi içine kapanmasını istiyor.

  Fotoğraf: 1 / 2