• Yarın İçin Çok Kritik Uyarı Geldi


  TÜM İZİNLER İPTAL ALARM VERİLDİ... İşte alarma geçiren o tehlikenin ayrıntıları...
  30 Kasım alarmı! Devletin tüm birimleri uyarıldı.
  bunun nedeni işte haberin ayrıntılarında
  FETÖ'nün 30 Kasım'da yani yarın cezaevlerinde olaylar çıkaracağı hükümetin de yaşanacak olası olaylara karşı önlem aldığı ileri sürüldü.
  Milliyet gazetesinden Tolga Şardan köşesindeki yazısında FET֒nün cezaevlerinde yine bir isyan çıkarmayı planladığını yazdı. Yazıda; FET֒nün özellikle cezaevine konulan üyelerinin ‘umudunu diri tutabilmek için’ sık sık belirli tarihler belirleyip, bu tarihte gelişmeler olabileceği gibi iddiaları da ortaya attığına dikkat çekildi.
  Şardan, yazısında şu iddialara yer verdi: “Bakanlık bünyesindeki Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, tatil olmasına karşın önceki gün başsavcılıklara bu kapsamda önemli bir yazı gönderdi.
  Bakan Bekir Bozdağ adına, genel müdür yardımcısının imzasını taşıyan 29 Kasım tarihli yazıda, FET֒nün, önümüzdeki birkaç gün içinde cezaevlerinde yaşanması olası gelişmelerle ilgili yeni bir iddiayı gündeme getirdiğine atıf yapılarak, bu istihbarat paylaşıldı.
  Cezaevleri yönetimlerini alarma geçiren söz konusu yazıda, cezaevlerinde kalan FETÖ üyesi tutukluların, yan odalarda kalan adli hükümlü ile tutuklulara, 30 Kasım’da olay çıkartacaklarını ve destek olmalarını söylediklerinin tespit edildiği açıklandı.

  Fotoğraf: 1 / 1