• Yatak Görüntüleri Çıkan Damat Adayı: Hanife Kendisine Talip Olmamı İstedi


  Evlendme programlarında en dikkat çeken isimlerden biri de Hanife
  En çok tepki alanlardan biri yine Hanife
  tesettürlü olması, ve bazı garip olaylarla anılması vatandaşlar tarafından daha fazla eleştiri nedeni oluyor.
  Dindar birinin bu tür saçma konularla anılmaası gerektiği ifade ediliyor.
  Bu seferki herkesi şoka girdirdi
  Daha önce izdivaç programındaki gelin adaylarından biri ile yatak görüntüleri ortaya çıkan Birkan'ın Hanife hakkındaki ifşaları Zuhal Topal dahil herkesi şaşkına uğrattı. Yatak görüntüleri ortaya çıkan Birkan'ın annesi Songül Hanım,
  Hanife'nin daha önce evlerine defalarca geldiğini ve olay gelin adayının programda olmadığı sürece nerede olduğunu sorarak göndermede bulundu. Annesinin ardından söz alan Birkan ise, Hanife'nin kendisinden hoşlanndığını belirterek "Kendisine talip olmamı istedi" şeklinde konuştu

  HANİFE'NİN İTİRAFI ŞOK ETKİSİ YARATTI Kendisinin başkalarıyla birlikte olduğunu ima eden Songül Hanım'a misilleme yapan Hanife ise itirafı ile Zuhal Topal'ın dahi gözlerinin açılmasına sebep oldu.

  ESMİRA HER GÜN SİZE GELİYOR" "Esmira her gün size geliyor. Bunu çok iyi biliyorum" diyen Hanife'nin sözleri bir anda stüdyoyu buz kesti.

  RTÜK'ün devreye girip artık bu tür programlara ciddi yaptırım uygulaması gerektiği, toplum ahlak yapısını bozmasından dolayı ekranlara çeki düzen vermeleri gerektiği anlatılıyor.
  İnançlara bakış açısının değişmesine sebebiyet veren bu tür isimlerin bilinçli olarak ekranlarda reyting amaçlı tutulduğu iddia edilerek, amacı dışında yayınlara sebep olduğu belirtiliyor.

  Fotoğraf: 1 / 1